Ми підтримуємо Збройні Сили України, інші складові сектору безпеки та оборони держави, забезпечуючи їх технологічну перевагу над ворогом.

З 2014 року Фонд передав у військо близько 4 400 одиниць тепловізійної оптики та понад 3 000 дронів. Крім матеріальної допомоги, ми також підвищили рівень технологічності армії з допомогою більш ніж 2,800 планшетів із програмним забезпеченням «Армор» для стрільби з закритих позицій з танків, бойових броньованих машин, мінометів та іншого піхотного озброєння.

«Повернись живим» проводить тренінги, аби надати нашим військам якомога ширший набір навичок. З 2015 року ми запровадили курси для медичних працівників, артилеристів, снайперів, саперів та аналітиків з оборони. Після повернення додому із передової наші військові отримують підтримку у спортивній реабілітації та розвитку ветеранського бізнесу.

Наша організація стала першим благодійним фондом в історії України, який отримав ліцензію на закупівлю закордоном товарів подвійного та військового призначення, включно з летальною зброєю.

Місія «Повернись живим» полягає у постачанні технологій, тренінгів та амуніції, щоб допомогти врятувати життя українців, а нашим воїнам — захищати Україну.

Go to Source
Author: admin